Jubileusz

Jesteś tu:

Jubileusz 30-lecia firmy TERMAT

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. 30-lecie działalności firmy TERMAT
z pewnością do takich należy. Celebrowanie Jubileuszu rozpoczęło się we wrześniu
w wyjątkowym otoczeniu.

Okrągłą rocznicę powstania firmy ponad dwustu gości świętowało 14 września, w wyjątkowej scenerii w ramach Święta Wina. W sercu Średzkiego Rynku nie brakowało śpiewu, muzyki i sportowej rywalizacji. Był to dzień pełen atrakcji, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, które pozostaną w pamięci uczestników przez długi czas…

TERMAT to firma z długoletnim doświadczeniem i tradycją oraz atmosfera ludzi, którzy ją tworzą. Ponad jedna trzecia zespołu współpracuje z firmą ponad 10 lat, są również osoby mogące pochwalić się stażem ponad dwudziestu lat! To powód do dumy świadczący o tym, że naprawdę warto.”– mówi jeden z Wykonawców firmy.

Z okazji Jubileuszu TERMAT zaprosił Strongmana Mariusza Pudzianowskiego. Siłacz doskonalone wpasował się w profil firmy, przeprowadzając konkurencje siłowe,
w których brali udział Wykonawcy Spółki oraz publiczność świętująca Dni Wina.

Po odwiedzinach Gościa Specjalnego zabrzmiała muzyka. Zapełnił się parkiet, któremu towarzyszyła wspaniała zabawa.

Nie zabrakło licznych atrakcji dla najmłodszych. W konkursie plastycznym „DOM Z TERMATU” wzięła udział liczna grupa dzieci zaproszonych gości.

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie/namalowanie domu z wykorzystaniem wybranych materiałów budowlanych dostępnych w ofercie TERMAT. Dzieci kreatywnie podeszły do tematu i przygotowały oryginalne projekty, które można było podziwiać podczas Biesiady Jubileuszowej. Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe. Spośród prac Jury wyłoniło 6 finalistów. Każdy jednak mógł czuć się zwycięzcą otrzymując ciekawe nagrody i wyróżnienia.

 

Gdy zapadły ciemności nadszedł czas na jeszcze jedną niespodziankę przygotowaną specjalnie na tę okazję przez TERMAT. Zebrani na rynku zaproszeni zostali w malowaną feerią świateł podróż podczas Pokazu Laserów. Warto dodać, że takie wydarzenie miało miejsce po raz pierwszy na Rynku miasta.

Ambicje Spółki i jej Współpracowników jest utrzymanie znaczącej pozycji na rynku oraz dalszy rozwój. Oznacza to, że przed nami nadal stoi wiele wyzwań. Planujemy
i realizujemy pakiet inwestycji na terenie zakładu. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych i zapraszamy do współpracy nowe osoby.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy wraz z rodzinami spędzili z nami ten wyjątkowy dzień. Jesteśmy wdzięczni za miłe słowa i liczne gratulacje.” – powiedział Prezes Firmy.

Zgodnie ze znanym powiedzeniem, każdy koniec jest nowym początkiem. Jubileusz 30-lecia firmy TERMAT, był więc zatem nie tylko doskonałą okazją do podsumowań
i podziękowania Wykonawcom firmy, lecz również do dalszego wzmacniania partnerstwa, które jest podstawą działalności Spółki.