Prezentacja spółki

Jesteś tu:

Szanowni Państwo

Już ponad 30 lat mamy zaszczyt być dla naszych Klientów dostawcą elementów betonowych, keramzytowych i zbrojonych. Współpraca     
z Kontrahentami to dla nas źródło cennego doświadczenia, a jednocześnie inspiracji do dalszego doskonalenia usług i rozwoju kolejnych produktów.

Dzięki Państwu oraz pracy i zaangażowaniu całego naszego zespołu, utrzymujemy pozycję lidera na rynku sprzedaży keramzytowych materiałów budowlanych, stropów Teriva oraz Filigran.

TERMAT - to sprawdzona firma produkująca prefabrykaty w ujęciu systemowym. Głównym, a jednocześnie stale przez nas rozwijanym jest SYSTEM TERMAT – stropy typu filigran, schody, balkony oraz inne prefabrykaty na zamówienie.

Systemowe rozwiązanie dla kominów i wentylacji prezentujemy w ramach SYSTEMU WESTAL.

SYSTEM TEVA obejmuje produkcję elementów prefabrykowanych przeznaczonych do budowy stropów Teriva, natomiast SYSTEM TERBOX,
to doskonałe rozwiązanie do kompleksowego budowania fundamentów i wznoszenia ścian.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkowany przez nas asortyment posiadał jak najwyższą TRWAŁOŚĆ i JAKOŚĆ. BEZPIECZEŃSTWO
i zadowolenie klienta są naszą MISJĄ.

Jakość, którą Państwu dostarczmy, jest kontrolowana na wielu etapach produkcji. Zakładowa Kontrola Produkcji jest certyfikowana przez TECHNICKY A ZAKUSEBNI USTAV STAVEBNI PRAGA S.P. (TECHNICAL AND TERS INSTYTUT FOR CONSTRUCTION PRAGUE).

Spółka TERMAT służy swoim klientom pomocą w zakresie doradztwa technicznego, przeprowadzania szkoleń produktowych i handlowych oraz w zakresie sposobu montażu naszych elementów bezpośrednio na budowie. W oparciu o dostarczony projekt budowlany wyceniamy bezpłatnie koszt zakupu naszych wyrobów.

Betonowe prefabrykaty to solidna podstawa każdego projektu budowlanego. Proponujemy ofertę dostosowaną do potrzeb klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą propozycją współpracy!