Prezentacja spółki

Jesteś tu:

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt już ponad 30 lat, pozostawać dla naszych Klientów dostawcą elementów betonowych, keramzytowych i zbrojnych. Współpraca z Kontrahentami to dla nas źródło cennego doświadczenia, inspiracji do dalszego doskonalenia usług i rozwoju kolejnych produktów.

Dzięki Państwu oraz pracy i zaangażowaniu całego zespołu, TERMAT utrzymuje pozycję lidera na rynku sprzedaży keramzytowych materiałów budowlanych, stropów Teriva oraz Filigran.

TERMAT jest również producentem i dostawcą systemów kominowo - wentylacyjnych WESTAL oraz prefabrykatów nietypowych – biegów schodowych prostych
i zabiegowych, balkonów, balustrad oraz innych rozwiązań systemowych do budowy obiektów budowlanych.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkowany przez nas asortyment posiadał jak najwyższą TRWAŁOŚĆ i JAKOŚĆ. BEZPIECZEŃSTWO i zadowolenie klienta jest dla nas pierwszorzędne.

Jakość, którą Państwu dostarczmy, jest kontrolowana na wielu etapach produkcji. Zakładowa Kontrola Produkcji jest certyfikowana przez TECHNICKY A ZAKUSEBNI USTAV STAVEBNI PRAGA S.P. ( TECHNICAL AND TERS INSTYTUT FOR CONSTRUCTION PRAGUE).

Spółka służy swoim klientom pomocą w zakresie doradztwa technicznego, przeprowadzania szkoleń produktowych i handlowych oraz wykonawczych bezpośrednio na budowie. W oparciu o dostarczony projekt budowlany wyceniamy bezpłatnie koszt zakupu wyrobów TERMAT,

Betonowe prefabrykaty to solidna podstawa każdego projektu budowlanego. Proponujemy korzystne ceny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.